درباره تهویه آذران

یکی از مباحث خیلی مهم که در عمر دستگاه ها نیز تأثیر بسزایی دارد، استفاده از فن و تهویه مناسب است. در بسیاری از مکان ها نیز برای تهویه هوا و تأمین هوای پاک نیز استفاده می شود.

درباره ما

 

صنایع تهویه آذران تخصصی ترین و کاملترین فروشگاه در زمینه هواکش و تهویه در استان آذربایجان غربی است.

مشاوره، طراحی و فروش انواع سیستم های انتقال هوا و تهویه های خانگی، صنعتی، سانتریفیوژ، بلوورهای فشار قوی، سقفی، مکانیکی و غیره(ایرانی و خارجی) جز فعالیت مجموعه ماست. مجموعه ما آماده همکاری با تمامی ارگان های دولتی، خصوصی، بیمارستان ها، کارخانه ها، سردخانه ها، گلخانه و غیره است.

ثبت سفارشات به دو صورت حضوری و غیرحضوری انجام می شود که برای ثبت سفارش غیر حضوری می توانید از طریق وب سایت رسمی صنایع تهویه آذران استفاده کنید و برای ثبت سفارش حضوری یا دریافت مشاوره رایگان، با شماره تماس های موجود در وب سایت تماس حاصل فرمائید.

مجموعه تهویه آذران تنها یک فروشگاه اینترنتی نیست بلکه شما عزیزان می توانید برای خرید حضوری نیز به آدرس موجود در وب سایت مراجعه نمایید. مجموعه ما سعی دارد برای تسهیل در خرید انواع فن های تهویه به شما سروران گرامی مشاوره رایگان به صورت آنلاین ارائه نموده و اقلام مورد نیاز شما را با قیمت مناسب در مدت زمان اندک به دست شما مردم شریف کشورمان برساند.

تهویه آذران با سابقه 4 ساله در تأمین فن های تهویه، در زمینه مشاوره و تامین کالای مورد نیاز فعالیت دارد. این مجموعه در شهر ارومیه توانسته است رضایت صاحبان مشاغل زیادی را به خود جلب نموده و کمک شایانی در جهت تسهیل روند تامین، نصب و اجرای انواع فن ها کرده است.

با توجه به فعالیت جدی و تخصصی این مجموعه و شناخت جامع و کامل از ایجاد تهویه مناسب برای محیط و تجهیزات و غیره و همچنین شناخت عالی در مورد تمامی برندهای معروف و با کیفیت، به شما متقاضیان گرامی مشاوره آنلاین داده و موارد لازم در نصب و به‌کارگیری تجهیزات را به اطلاعتان می رساند.

با توجه به اینکه اکثر فن های مکنده و دمنده مورد نیاز شهرهای استان آذربایجان غربی را تامین نموده و در اندک مدت زمان با کمک شرکت های حمل و نقل تحویل داده ایم، بر آنیم که محصولات با کیفیت را با قیمت واقعی به دست شما مشتریان عزیز در زمان بسیار کمی برسانیم تا از تعطیلی و ایجاد وقفه در فعالیت کارخانه و دستگاه های شما جلوگیری شود.